Официальный сервис-партнер AUDI
в Закарпатской области
 


 

 
 
Спеціальна зимова пропозиція «Audi Service 4+»
Ви власник Audi, якому виповнилось 4 рокі? Тоді саме для Вас, спеціальна зимова пропозиція від Оригінальних запасних частин - "Audi Service 4+".


 

 Спеціально для Вас були розроблені пакетні пропозиції, які включають вартість Оригінальних запасних частин та вартість робіт по іх заміні з вигодою до -25%*.

Спеціальна пропозиція дійсна з 01.10.2015 до 31.01.2016, в компанії "Закарпат-Авто" офіційнійному сервіс-партнері AUDI  в Закарпатській області.

Спеціальна пропозиція поширюється на:


- Оригинальні гальмівні диски (передні та задні)

- Оригинальні гальмівні колодки (передні та задні)

- Оригинальні акумуляторні батареї

- Оригинальні фільтри салона

- Оригинальні свічки

- Оригинальні щітки склоочисника

- Оригинальні моторні фільтри

- Оригинальна моторна олива

 

Більш детальну інформацію щодо асортименту запасних частин, на які діє спеціальна пропозиція, запитуйте у Вашого сервіс консультанта Audi.

** Спеціальна пропозиція дійсна з 01.10.2015 до 31.01.2016. Під перевагою -25% мається на увазі нова ціна, що знижена на 25% від актуальної рекомендованої роздрібної ціни в день продажу. Ціна враховує вартість робіт по встановленню запчастин на автомобіль. Офіційний сервіс-партнер AUDI в Закарпатській області  ТОВ «Закарпат- Авто» не несе відповідальності за зміну ціни.

Чекаємо Вас за адресою:

м. Мукачево, вул. Лавківська 1/Б

тел.: (03131) 5-39-96

моб.: 050 372 89 59, 050 372 36 92

Сайт:  www.audi.zakarpatavto.com.ua  

Ми на Facebook: www.facebook.com/TovZakarpatAvto

Довідка:

Компанія «Закарпат-Авто» розпочала свою роботу на автомобільному ринку в Закарпатті в 2003 році. На теперішній час компанія є офіційним дилером з продажу нових автомобілів SKODA, MITSUBISHI, SEAT і LADA, а також єдиним сервіс-партнером AUDI в Закарпатській області. Вже протягом 10 років, компанія піклується про своїх клієнтів та постійно вдосконалює свій сервіс і роботу!

  
Новини Контакти
 
© "Закарпат-Авто".   Разработка сайта - CrafIT.com